Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

krediler
Hesapla
  Aylık Faiz
  %
  Kredi Miktarı
   TL
  Vade
   Ay
  Hesapla
  Aylık Taksit *
   
  * Bankaların gizli masraflarını içermez.
kurumsal

HAKKIMIZDA
Metokyapı İnşaat, kurulduğu günden bu yana inşaat sektöründeki faaliyetleri kapsamında, anahtar teslim projeler, konut, hastane, okul, iş merkezi, sosyal ve sportif tesisler, endüstriyel tesisler ve restorasyon projeleri gerçekleştirmektedir. 1985 yılından bu yana Trakya’da inşaat sektöründe yer alan Metokyapı, kalite, güvenilirlik, dürüstlük ve müşterilerine hizmet değerleri rehberliğinde başarıda sürekliliği yakalamakta; bunu sürdürmekte ve tüm sosyal paydaşlarına bu coşkuyu yaşatmaktadır.

Metokyapı İnşaat, bulunduğu ve katma değer kazandırdığı şehirle bütünleşmiş, Kırklareli’nin  bir parçası olma bilincinde, sürekli üretmenin peşinde koşan, sonuç odaklı çalışma prensibiyle hareket eden, sektörünün önde gelen saygınve köklü kurumlarından biridir. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

METOKYAPI yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.’Herkes için kalite yaşam’ilkesiyle projelerini yoğun AR-GE (araştırma-geliştirme) çalışmaları sonucunda hayata geçiren METOKYAPI kaliteli projeler,, sektördeki en uygun fiyatlara satışa sunmaktadır.

Değerlerimiz
Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak
Türkiye ve insanlarımız için hak ettikleri standartlarda büyük yaşam projeleri hayata geçirmek
Yenilikçilik ,insana ve çevreye saygı,müşteri odaklılık
 
Çevre politikalarımız
Hayata geçirdiğimiz projelerle çarpık ve kaçak yapılaşmanın önüne geçerek kentsel yaşama katkı sağlamak İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.

Kalite politikalarımız
Projelendirme sürecinden anahtar teslimine kadar her aşamada yüksek kalite standartlarından ödün vermeksizin çalışmak

Videoyu İzleyemiyorsanız Flash Player İndirin.
TAMAMLANMIŞ PROJELER
Turkuazın ferahlığını Turkuaz Evlerinde yaşayın
devamı...
DEVAM EDEN PROJELER
Mimar Sinan'ın gözünün nuruyla oya gibi işlediği kadim şehir Edirne'yi görkemli geçmişine yaraşır bir projeyle 21.yüzyıla taşıyoruz.
devamı...
GELECEK PROJELER
devamı...